Jak wspierać rozwój dziecka w wieku 6-13 lat?

We wrześniu odbyła się premiera naszej najnowszej ksiązki pod tytułem „Jak wspierać rozwój dziecka w wieku 6-13 lat? Pomysly i wskazówki ulatwiające naukę i zdobywanie samodzielności”. Tak pisze o niej wydawca:
Twoje dziecko zaczyna naukę w szkole i chcesz je zachęcić do zdobywania wiedzy? Szukasz pomysłów, jak wypełnić jego wolny czas i rozwijać jego talenty?
Dzięki książce stworzysz dziecku warunki do efektywnej nauki, zorganizujesz zajęcia dodatkowe oraz wybierzesz odpowiednią szkołę. Dowiesz się, jak pomóc mu rozwijać jego pasje oraz jak pozbyć się złych nawyków i pokonać stres. Poznasz propozycje zabaw i ćwiczeń, które ułatwią zdobywanie wiedzy oraz uatrakcyjnią czas wolny.
Zapewnij dziecku jak najlepszy start w dorosłe życie!
Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno? – podpowiada, jak sprawić, by nauka stała się wspaniałą zabawą dla was obojga- uczy, jak budować samodzielność i odpowiedzialność twojego dziecka- podpowiada, o czym należy pamiętać, przygotowując się do rozmowy- prezentuje techniki uczenia się, które rozwiną pamięć, udoskonalą umiejętność szybkiego czytania i pomogą osiągnąć lepsze wyniki w szkole- wskazuje sposoby, jak uczyć dziecko umiejętności radzenia sobie w sytuacjach społecznych, np. w kontaktach z rówieśnikami, relacjach z rodziną
O autorce:Natalia i Krzysztof Minge – psycholodzy z wieloletnim doświadczeniem. Zainteresowani rodzicielstwem bliskości oraz wspomaganiem rozwoju dzieci. Autorzy m.in. bestsellerowego poradnika Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka? oraz książki Rodzicielstwo bliskości.

Category: Publikacje

- 13 maja 2015

Dodaj komentarz