Łamigłówki dla trzylatków

Na rynku pojawilu się Zagadki obrazkowe Łamigłówki 3+ wydawane pod szyldem Kapitana Nauki, które mieliśmy przyjemność współtworzyć.
Oto, co pisze o nich wydawca:

Unikalny zestaw Zagadek obrazkowych to zestaw kolorowych, ilustrowanych kart specjalnie opracowany dla dzieci od 3 roku życia. Karty łączą trening umysłu i zdobywanie wiedzy z pasjonująca zabawą. Zawarte w zestawie zagadki rozwijają myślenie logiczne, koncentrację i spostrzegawczość, trenują także zapamiętywanie. Łamigłówki poprzez zabawę wzbogacają wiedzę ogólną dziecka i pobudzają ciekawość, wprowadzają pojęcia dotyczące czasu, liczb, wielkości i kierunków.

Przygotowane w wygodnej formie kolorowych, dwustronnych kart złączonych w jedną książeczkę świetnie sprawdzą się w domu, w przedszkolu, w poczekalni, na spacerze czy podróży. Na awersie znajdują się dwie ilustrowane zagadki, a na rewersie – odpowiedzi do nich. Umożliwia to natychmiastowe sprawdzenie prawidłowego rozwiązania samodzielnie przez dziecko.

Zagadki obrazkowe:
– ćwiczą myślenie logiczne i koncentrację u dzieci,
– umożliwiają szybkie sprawdzanie prawidłowych rozwiązań na rewersie,
– ułatwiają zapamiętywanie dzięki kolorowym ilustracjom,
– różnorodność łamigłówek to niekończąca się zabawa.

Autorzy Natalia i Krzysztof Mingowie są znanymi i doświadczonymi psychologami zajmującymi się tematyką wczesnego rozwoju intelektualnego.

Category: Bez kategorii

- 13 maja 2015

Dodaj komentarz