Trening umysłu dla osób 50+

trening-umyslu-dla-osob-50-b-iext22494627Na księgarskich półkach znaleźć można naszą szóstą książkę: „Trening unysłu dla osób 50%”. Oto, co pisze o niej wydawca:
Dowiedz się, jak mimo upływu lat zachować dobrą pamięć, rozwijać swoje umiejętności poznawcze i cieszyć się dobrym samopoczuciem!
Książka prezentuje formy treningu, które są najkorzystniejsze dla zachowania sprawności umysłu i które pomogą ci ćwiczyć pamięć podczas wykonywania codziennych czynności. Poznasz zadania na koncentrację, które ułatwią ci kojarzenie faktów i pomogą zachować kontrolę w trudnych sytuacjach. Omówione w książce techniki kreatywnego pisania rozbudzą twoją wyobraźnię, a jednocześnie zainspirują twój umysł do bardziej wydajnej pracy. Przekonasz się, jak wiele przyjemności możesz czerpać z twórczego podejścia do gotowania, malowania, rzeźbienia, przemeblowania pokoju czy choćby zagadek logicznych, przełamujących schematy myślenia. Zawarte tu wskazówki pokażą ci, jak dostrzegać jaśniejszą stronę życia, jak skupiać się na tym, co warto kolekcjonować w pamięci, czym warto się inspirować. Doświadczaj przyjemności z treningu umysłu i ciesz się dobrym samopoczuciem mimo upływu czasu!
Podczas lektury poradnika:- poznasz ponad 120 różnorodnych ćwiczeń umożliwiających kompleksowy trening umysłu – dowiesz się, jakie są skuteczne metody zapamiętywania faktów, wydarzeń, nazwisk oraz twarzy – nauczysz się sztuki koncentracji, wspomagającej kojarzenie faktów i sprawne funkcjonowanie na co dzień – wypracujesz dobre nawyki, które pozwolą zachować umysł w dobrej kondycji – zyskasz motywację do aktywności fizycznej

Category: Publikacje

- 13 maja 2015

Dodaj komentarz