· WSPIERAMY RODZICÓW ·

Kłopoty wychowawcze

każdy czasem miewa chwile, gdy trudno mu porozumieć się z dzieckiem, martwi się o adaptację w nowym miejscu, czy o to, jak ułożą się relacje z oczekiwanym rodzeństwem. Wspieramy rodziców w trudnych sytuacjach, pomagamy znaleźć nowe sposoby postępowania, doradzamy, jak wspierać dziecko w trudnych chwilach.

Rozwój dziecka

jeżeli martwisz się, ze Twoje dziecko nie rozwija się prawidłowo, albo chciałbyś dowiedzieć się, co robić, by wspierać jego rozwój zarówno intelektualny, jak i emocjonalny znajdziesz u nas wsparcie.

Diagnoza

jeżeli poszukujesz źródeł problemów swego dziecka – pomożemy Ci stosując standaryzowane testy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pomożemy określić poziom rozwoju Twego dziecka i źródła jego problemów oraz doradzimy, jak pomóc dziecku oraz placówce, do której uczęszcza.

Warsztaty

wraz z zaprzyjaźnionymi instytucjami organizujemy warsztaty dla rodziców. Zapraszamy na nie wszystkich, którzy pragną rozwijać się jako rodzice, zmienić sposób funkcjonowania lub zapoznać się z językiem empatii oferowanym przez Porozumienie bez Przemocy. Informacje o nadchodzących warsztatach znaleźć można na naszej stronie na FB.

· SZCZEGÓŁY ·

Konsultacje dla rodziców realizujemy:
– stacjonarnie w naszej poradni
– online na wybranej platformie
– telefonicznie.

Udzielamy konsultacji w języku angielskim.