Skip to content

· POMAGAMY DZIECIOM I MŁODZIEŻY ·

Wsparcie

jeżeli Twoje dziecko przeżywa trudne chwile, takie jak rozstanie rodziców, strata bliskiej osoby, kłopoty szkolne lub osobiste, jeżeli przeżywa nasilony lęk, lub obniżenie nastroju wesprzemy go w trudnych chwilach i pomożemy poradzić sobie z trudnymi emocjami.

Nauka szybkiego czytania

Czy zdajesz sobie sprawę, że sposoby uczenia się, jakie stosujemy na co dzień są jednymi z najmniej skutecznych? Wszystkim – zarówno dzieciom, jak i dorosłym, którzy chcieliby nauczyć się szybciej czytać, poznać stare, jak i nowe metody skutecznego uczenia się proponujemy indywidualne, dostosowane do konkretnych potrzeb zajęcia. Mogą być one jedno, bądź kilkuosobowe – z rodzeństwem bądź przyjaciółmi.

Kłopoty szkolne

jeżeli dziecko boryka się z problemami w uczeniu się – wesprzemy go w radzeniu sobie ze stresem, stosując skuteczne i przyjemne metody pomożemy poprawić koncentrację, nauczymy uczyć się ortografii, czy nowych słówek, a także wesprzemy działanie wszystkich rodzajów pamięci.

Doradztwo zawodowe

często trudno jest wybrać właściwą drogę – taką, która odpowiadałaby zarówno zainteresowaniom, jak i predyspozycjom. Pomożemy wybrać profil w liceum, kierunek studiów czy zawód przy wsparciu testów diagnozujących preferencje, kompetencje oraz, oczywiście, rozmowy.

Diagnoza

Przeprowadzamy diagnozę wykorzystując:

  • DSR – diagnoza rozwoju dziecka od 3 mies do 3 roku życia
  • IDS – diagnoza rozwoju dziecka od 5 do 10 roku życia
  • WiSC-R – diagnoza rozwoju dziecka od  6 – 16 roku życia
  • Diagnoza Dysleksji

· SZCZEGÓŁY ·

Z dziećmi i młodzieżą spotykamy się w naszej poradni przy ulicy Młyńskiej 11 w Poznaniu.